istanbul evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatevden evereplika saattuzla evden eve nakliyat
  • Yerli ve Yabancı Turistler Trabzon Cevahir´e akın ediyor

    Doğu Karadeniz Bölgesi´ni ziyaret eden Yerli ve Yabancı Turistler sadece turizm merkezlerini değil alışveriş merkezlerine de ilgi gösteriyor. Son yıllarda Yerli ve Yabancı turistlerin özellikle Doğu Karadeniz Bölgesi´ne olan ilgisi dikkat çekerken, bölgeyi gezen Yerli ve Yabancı turistler, Trabzon´daki alışveriş merkezlerini de gezerek alışveriş yapmayı ihmal etmiyor. Yomra ilçesine bağlı Kaşüstü beldesinde bulunan Trabzon Cevahir AVM´yi gezen Yerli ve Yabancı turistler seçkin ürünlere ilgi gösteriyor. İndirimli satışlarıyla Yerli ve Yabancı turistlerin en çok rağbet gösterdiği merkezlerden biri haline gelen AVM dünya marklarını bünyesinde barındırması ise Yerli ve Yabancı turistleri de kendine çekiyor. Yerli ve Yabancı turistlerin ilgisini dünyaca ünlü seçkin markalar Trabzon Cevahir ailesine katıldı.

Hakkımızda

 

 

Neden Trabzon?

Tarih boyunca doğu Karadeniz'in en büyük ve en önemli şehri olan Trabzon kaydettiği gelişmelerle hem Türkiye için, hem de bölge ülkeleri için önemli bir ticari kapı ve liman olma özelliğini devam ettirmektedir. İlçeleriyle birlikte 1 milyonu aşan nüfusu, 53 bin öğrencinin öğrenim gördüğü Karadeniz Teknik Üniversitesi, Serbest Bölgesi, merkez ve çevresindeki Organize sanayi bölgeleri, doğal ve tarihi turizm potansiyeli ile Trabzon, Türkiye'nin en hızlı gelişen pazarlarından biridir. Bu pazar, komşu iller bakımından Trabzon'un bir merkez olduğu göz önünde bulundurulduğunda 2 milyon nüfusu aşan  bir pazar büyüklüğüne ulaşmaktadır. Bu gelişim sadece deniz ulaşımıyla değil, havalimanı ve Karadeniz otoyolu gibi projelerle her yönden desteklenmekte ve Trabzon'u yeni fırsatların adresi haline getirmektedir.

 

Trabzon’da yükselen Yıldız

Trabzon'un Kaşüstü mevkii, şehrin altyapısı en düzgün gelişen ve yıldızı hızla yükselen bir bölgesi olmuştur. Bu potansiyeli gören Türkiye'nin önemli kurum ve kuruluşları şimdiden bu bölgeye yatırım yapmış ve bölgenin gelişimine ivme kazandırmışlardır. Bu kuruluşlar arasında Trabzon Dünya Ticaret Merkezi ve Fuar Alanı, Uluslararası otel zinciri Novotel, Trabzon Adliye Sarayı, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bitmiş ve yeni yapılmakta olan bir çok konutlar ve residenceler bulunmaktadır.

 

Hesaplı ve Kaliteli Alışveriş

Trabzon Cevahir bölgede yaşayan nüfusun sosyo-ekonomik yapısı ve demografik özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, mağazacılık açısından ihtiyaç duyulan boşluğu doldurmuştur. Trabzon Cevahir kaliteli ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen tüketicinin yoğun ilgisini çekmekte ve diğer pek çok özellikleriyle bölge insanının beklentileriyle örtüşmektedir…

 

Künye

 

 

Proje Bilgisi

Kapalı Alan:                     31.938 m²

Kiralanabilir Alan:            20.000 m²