istanbul evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatevden evereplika saattuzla evden eve nakliyat
  • Trabzon Esnaf ve Sanatlarlar Oda Birliği - Yönetmelik

Hakkımızda

 

 

Neden Trabzon?

Tarih boyunca doğu Karadeniz'in en büyük ve en önemli şehri olan Trabzon kaydettiği gelişmelerle hem Türkiye için, hem de bölge ülkeleri için önemli bir ticari kapı ve liman olma özelliğini devam ettirmektedir. İlçeleriyle birlikte 1 milyonu aşan nüfusu, 53 bin öğrencinin öğrenim gördüğü Karadeniz Teknik Üniversitesi, Serbest Bölgesi, merkez ve çevresindeki Organize sanayi bölgeleri, doğal ve tarihi turizm potansiyeli ile Trabzon, Türkiye'nin en hızlı gelişen pazarlarından biridir. Bu pazar, komşu iller bakımından Trabzon'un bir merkez olduğu göz önünde bulundurulduğunda 2 milyon nüfusu aşan  bir pazar büyüklüğüne ulaşmaktadır. Bu gelişim sadece deniz ulaşımıyla değil, havalimanı ve Karadeniz otoyolu gibi projelerle her yönden desteklenmekte ve Trabzon'u yeni fırsatların adresi haline getirmektedir.

 

Trabzon’da yükselen Yıldız

Trabzon'un Kaşüstü mevkii, şehrin altyapısı en düzgün gelişen ve yıldızı hızla yükselen bir bölgesi olmuştur. Bu potansiyeli gören Türkiye'nin önemli kurum ve kuruluşları şimdiden bu bölgeye yatırım yapmış ve bölgenin gelişimine ivme kazandırmışlardır. Bu kuruluşlar arasında Trabzon Dünya Ticaret Merkezi ve Fuar Alanı, Uluslararası otel zinciri Novotel, Trabzon Adliye Sarayı, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bitmiş ve yeni yapılmakta olan bir çok konutlar ve residenceler bulunmaktadır.

 

Hesaplı ve Kaliteli Alışveriş

Trabzon Cevahir bölgede yaşayan nüfusun sosyo-ekonomik yapısı ve demografik özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, mağazacılık açısından ihtiyaç duyulan boşluğu doldurmuştur. Trabzon Cevahir kaliteli ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen tüketicinin yoğun ilgisini çekmekte ve diğer pek çok özellikleriyle bölge insanının beklentileriyle örtüşmektedir…

 

Künye

 

 

Proje Bilgisi

Kapalı Alan:                     31.938 m²

Kiralanabilir Alan:            20.000 m²