istanbul evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyatevden evereplika saattuzla evden eve nakliyat
Anasayfa » Güncel » Etkinlik-Duyuru
 • Yerli ve Yabancı Turistler Trabzon Cevahir´e akın ediyor

  Doğu Karadeniz Bölgesi´ni ziyaret eden Yerli ve Yabancı Turistler sadece turizm merkezlerini değil alışveriş merkezlerine de ilgi gösteriyor. Son yıllarda Yerli ve Yabancı turistlerin özellikle Doğu Karadeniz Bölgesi´ne olan ilgisi dikkat çekerken, bölgeyi gezen Yerli ve Yabancı turistler, Trabzon´daki alışveriş merkezlerini de gezerek alışveriş yapmayı ihmal etmiyor. Yomra ilçesine bağlı Kaşüstü beldesinde bulunan Trabzon Cevahir AVM´yi gezen Yerli ve Yabancı turistler seçkin ürünlere ilgi gösteriyor. İndirimli satışlarıyla Yerli ve Yabancı turistlerin en çok rağbet gösterdiği merkezlerden biri haline gelen AVM dünya marklarını bünyesinde barındırması ise Yerli ve Yabancı turistleri de kendine çekiyor. Yerli ve Yabancı turistlerin ilgisini dünyaca ünlü seçkin markalar Trabzon Cevahir ailesine katıldı.

 • Wolk

  Wolk Erkek Giyim Mağazası Cevahir AVM´de Hizmetinizde.

 • GOOSE

  Goose çocuk modasının yeni adı! Goose; özel günler, doğum günleri, mezuniyetler ve her türlü aktivitede miniklerin de anne babaları kadar özenli ve şık olmalarını amaçlıyor. Çünkü Goose, çocukların zevklerini, isteklerini önemsiyor. Şık olduğu kadar hassas ciltleriyle de uyumlu kumaşlarla üretim yapmaya özen gösteren Goose, birbirinden sevimli modelleriyle trabzon cevahir outlet de sizlerle...

 • U.S. POLO ASSN.

  U.S. Polo´ya uğramadan geçmeyin.. Muhteşem ürünler sizleri beklemekte..

 • Penti

  Penti Mağazası Zemin Katta hizmetinizde..

 • WATSONS

  WATSONS Mağazası Zemin Katta hizmetinize açılmıştır.. Keyifli alışverişler dileriz..

 • Trabzon Cevahir

  TRABZON (İHA) - Karadeniz´in ilk alışveriş merkezi Trabzon Cevahir, cazibe merkezi haline geldi. Trabzon´un Yomra ilçesi´ne bağlı Kaşüstü Beldesi´nde faaliyet gösteren Trabzon Cevahir açıldığı günden beri uyguladığı indirim günleriyle birlikte vatandaşların büyük ilgisini çekti. AVM´nin açılmasının ardından bölgede canlılık yaşanırken , etrafından faaliyet göstermeye başlayan kamu-kurum ve kuruluşların yanı sıra yeni yaşam alanlarıyla dikkat çekmeye başladı. Trabzon Cevahir açılmasının ardından çevresine Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Trabzon Adliye Sarayı ile birlikte bir çok sektöre ait marklar bölgede yerini aldı. Açıldığı ilk günden beri bölgeye büyük bir canlılık kazandıran Trabzon Cevahir, sadece Trabzon değil bölge illerinden gelen vatandaşlara da hizmet veriyor.Trabzon Cevahir, birbirinden ünlü markaları indirimli fiyatlarla vatandaşlara ulaştırıyor.

 • Doğu Karadeniz İnsanı Bu "C" yi Sevdi

  Doğu Karadeniz’in ilk ve tek outlet alışveriş merkezi Trabzon Cevahir Outlet’e gelen vatandaşalr alışveriş merkezi girişindeki “C” harfi önünde fotoğraf çektirmeden yapamıyor. Yomra ilçesine bağlı Kaşüstü beldesinde bulunan Trabzon Cevahir Outlet kapılarını açtığı günden beri uygulamaya koyduğu özel indirimlerle bölge halkının büyük ilgisiyle karşılaşıyor. Yabancı turistlerin de Trabzon’u ziyaretleri sırasında uğrak yerlerinden biri olan Cevahir Outlet’in ön kısmında bulunan “C” harfi alışveriş merkezindeki indirimli ürünlerden almanın keyfini yaşayan Trabzon ve bölge halkının da fotoğraf çektirdiği mekanlar arasında yer alıyor. Cevahir Outlet’in baş harfi olan “C” harfi önünde hatıra fotoğrafı çektirenler dikkat çekiyor.